Dlažba
Ploty
Cestné prvky
Tvárnice

ViaPlaza Aqua

vymývaná dlažba Terrabella

Dostupné formáty(mm)
Dostupná hrúbka (mm)
Dostupné farby
farebné kamenivo
Hrana

Kladačské plány

POPIS PRODUKTU

Dlažba s výmývanou povrchovou úpravou s prírodným kameňom a rozmerom 40x40 cm. Vhodná predovšetkým na terasy a k okoliu bazénov.

VLASTNOSTI PRODUKTU

Výrobky sú odolné voči posypovým soliam. Dlažby sú dimenzované na záťaž osobnými automobilmi do 3,5 tony s hrúbkou 4, 6, 8 cm, zároveň sú dlažby pochôdzne. Dlažba s hrúbkou 8 a 10 cm je pojazdná aj nákladnými automobilmi, zároveň je určená aj na pochôdzne účely. Poukazujeme a dbáme na ekologickosť, používame materiály, ktoré neznehodnocujú životné prostredie okolo nás. Takisto pri výrobných procesoch volíme také postupy, ktoré zodpovedajú najprísnejším požiadavkám životného prostredia. Dlažby sú pevné a určené pre väčšie zaťažiteľné plochy s pojazdom. Dlažba s názvom „aqua“ je aj za mokra výrazne protišmyková. Poveternostné vplyvy môžu nepriaznivo ovplyvňovať produkty z betónu. Odolnosť voči mrazu je stanovená normou STN 1338, skúšku vykonáva autorizovaný úrad TSÚS. Nízka nasiakavosť je zabezpečená kompaktnou betónovou štruktúrou, dlažba neabsorbuje vlhkosť. Dlažby Terrabella zodpovedajú normám STN 1338, STN 1339 a STN 1340. Skúšky vykonávajú autorizované osoby s dohľadom TSÚS. TerraGuard - technológia, ktorá zabezpečuje mrazuvzdornosť, pevnosť, nízku nasiakavosť a ekologický aspekt. TerraGuard plus - dodatočná impregnácia povrchu dlažieb ďalším opracovaním, na požiadanie.

CENNÍK

prvok hrúbka (mm) cena bez DPH / m2 cena s DPH / m2
grafit
červená
grafit sivá
grafit sivá svetlá
piesková
grafit žltá
grafit červená
grafit
červená
grafit sivá
grafit sivá svetlá
piesková
grafit žltá
grafit červená
400 x 400 40 18,00 € 21,60 €

Na účely prispôsobenia obsahu a reklám, poskytovania funkcií sociálnych médií a analýzy návštevnosti používame súbory cookie. Informácie o tom, ako používate naše webové stránky, poskytujeme aj našim partnerom v oblasti sociálnych médií, inzercie a analýzy.